Tři samostatná jednací řízení bez uveřejnění – uroflowmetr a biofeedback s EMG modulem, modulární akumulátorová vrtačka

Dne 25.11.2016 byla vyhlášena tři samostatná jednací řízení bez uveřejnění na části 1 – Uroflowmetr s EMG modulem, k části 3 – Biofeedback s EMG modulem a k části 4 – Modulární akumulátorová vrtačka, pro které ve VZ Primární, sekundární a terciární prevence dětských úrazů v Traumacentru Thomayerovy nemocnice část. II – dodávka přístrojů, vybavení a komunikačního systému sestra pacient nebyla podána žádná nabídka.

VZ0022845 (Jednací řízení bez uveřejnění) Primární, sekundární a terciární prevence dětských úrazů v Traumacentru Thomayerovy nemocnice část II – dodávka přístrojů, vybavení a komunikačního systému sestra pacient – Biofeedback s EMG modulem. Dne 17.3.2017 byla uzavřena kupní smlouva s dodavatelem a přístroj byl dodán.

VZ0022843 (Jednací řízení bez uveřejnění) Primární, sekundární a terciární prevence dětských úrazů v Traumacentru Thomayerovy nemocnice část II – dodávka přístrojů, vybavení a komunikačního systému sestra pacient – Modulární akumulátorová vrtačka. Dne 17.3.2017 byla uzavřena kupní smlouva s dodavatelem a přístroj byl dodán.

VZ0022838 (Jednací řízení bez uveřejnění) Primární, sekundární a terciární prevence dětských úrazů v Traumacentru Thomayerovy nemocnice část II – dodávka přístrojů, vybavení a komunikačního systému sestra pacient – Uroflowmetr s EMG modulem. Dne 17.3.2017 byla uzavřena kupní smlouva s dodavatelem a přístroj byl dodán.

 

 

Komentáře jsou zakázány.